Що значить...?

Деякі питання, пов'язані з веб-сайтом ...

Пошукова система

Пошукові системи призначені для пошуку інформації на World Wide Web і FTP серверах. Результати пошуку, як правило, подаються у списку результатів. Ця інформація може складатися з веб-сторінок, зображень, інформаційних та інших типів файлів. Деякі пошукові системи мають свої бази даних і використовують відкриті каталоги. На відміну від веб-каталогів, які підтримуються тільки редактори, пошукові системи оновлюють інформацію в реальному часі за допомогою інструментів по веб-скануванню.

Пошукова оптимізація (SEO)

Пошукова оптимізація (SEO) - це мистецтво підняття сайтів або окремих веб-сторінок на більш високі позиції в результатах видачі пошукових систем, здійснюване за допомогою програмування, маркетингу або спеціальної роботи з контентом. Це визначення часто має на увазі збільшення трафіку на конкретний сайт, поліпшення якості трафіку, підвищення прибутку компанії або впізнаваності бренду. Ми пропонуємо пошукову оптимізацію сайту.

Система управління контентом (CMS)

Система управління контентом - це програмний комплекс, який забезпечує управління сайтом без знання мов веб-програмування і мов розмітки, для створення і управління контентом веб-сайту з відносною легкістю. Наші системи використовують бази даних для зберігання вмісту сторінок, метаданих та інших інформаційних ресурсів які можуть бути необхідні в системі. Ми пропонуємо надійну і безпечну систему управління контентом.

Домен

Доменне ім'я - це літерне позначення вашого сайту. Всі комп'ютери в Інтернеті насправді позначаються цифрами, наприклад, 213.180.194.129, проте "простим" людям дуже складно запам'ятати такий набір цифр. Тому були придумані літерні адреси - домени. Цифри в якості позначень серверів залишаються, проте їм зіставляються літерні назви. Наприклад: пошукова система Яндекс - має доменне ім'я www.yandex.ru, яке Ваш комп'ютер визначає як 93.158.134.203.

Вибір імені домена - дуже важлива частина при проектуванні сайту: домен повинен бути легким для запам'ятовування. Бажано, щоб ім'я домену не перевищувало 10 символів. Краще придумати кілька варіантів доменних імен, так як деякі з них можуть вже використовуватися і Ви не зможете їх зареєструвати.

Домени реєструються на протязі декількох днів, термін реєстрації - один рік, після закінчення року реєстрацію потрібно продовжувати.

Піддомен

Піддомен є областю, яка є частиною домену (більш широкої області), наприклад mail.google.ua є піддоменом google.ua.

Хостинг

Хостинг - це надання місця на вінчестері сервера, що має цілодобовий вихід в Інтернет, для розміщення вашої сторінки. Іншими словами, хостинг - це послуга з розміщення вашого сайту в Інтернеті.

Domain Name Server (DNS)

Система доменних імен (DNS) являє собою ієрархічну розподілену систему найменування комп'ютерів або будь-якого ресурсу, підключеного до Інтернету або приватної мережі. Найголовніше, що це переводить доменні імена, значущі для людини в численні ідентифікатори, пов'язані з мережевим обладнанням, з метою виявлення і усунення цих пристроїв по всьому світу.

HTML

HyperText Markup Language (HTML) - основна мова розмітки веб-сторінок. HTML-елементи є основними блоками веб-сторінок.

Веб-браузер перетворює HTML документи у видиму нами веб-сторінку. Браузер не відображає HTML-теги, але використовує мітки для інтерпретації вмісту сторінки.

HTML-елементи утворюють будівельні блоки на всіх веб-сайтах.

PHP

PHP - це мова програмування призначена для створення динамічних веб-сторінок. PHP код вбудовується в HTML вихідного документа і інтерпретується веб-сервером з модулем PHP процесора, який генерує документ веб-сторінки.